31.3.2013

Nové nadějné jméno do chovu i drezurního sportu - Belantis.

Narozený 2009 je již nyní vyhledávaným plemeníkem v Německu. Po 30ti denním testu v Neustadtu (Dosse) zařazen do hannoverské plemenné knihy, měsíc po té se dočkali i chovatelé oldenburgské.

Jeho testační hodnocení je více než slibné - s 9,38 body za drezuru a 9,75 body za jezditelnost se stal hřebcem s nejvyšším drezurním ohodnocením a celkovým vítězem testu.

Projev tohoto nového plemeníka je příslibem excelentních sportovních výkonů na světových obdélnících. Pružnost, kadence, strojová pravidelnost, rytmus, vynikající práce zadních nohou, to vše začleněné v obrovském potenciálu mechaniky pohybu předvedl již na Mistrovství v Brandenburgu-Anhaltska asociace chovatelů koní a kvalifikoval se na národní mistrovství DKB 2012th.

Původ plemeníka Belantis je rovněž zajímavý: jeho otec Benetton Dream je národním šampionem 3letých drezurních koní roku 2007, matka Philharmonie je v Německu premiovanou klisnou patřící k rodině P, jejím dědem je Sandro Hit a je nevlastní sestrou Quaterbackove syna - Quadroneur.

.

Pro hann PK měl v korungu 2017 premiovaného syna:

http://en.hannoveraner.com/hannoveraner-zucht/hengste/kollektion-der-hengste/kollektionsdetail-koerung/?L=1&view=detail&entry=2391&L=1

 

 

 

 

 

 

 

____________________________________________________________________________________

------------------------- aktuální zprávy na facebooku

« zpět