ISH, ryz., *1996, KVH 162cm

Původ:

o: Cruising

m: Flex po Safari xx (linie Hyperion přes Aureole) - kromě Flexible dala plemeníka Samgemsee *2002 (Ramiro B) a klisnu Flexing *1999 - oba na úrovni 160

Nejen pro irské chovatele se zjednodušila cesta k fenomenálnímu hřebci FLEXIBLE, patřící do irské plemenné knihy a který tráví důchod v Americe.

Společnost thestallioncompany.com zřejmě nechtěla nechat jeho možný potenciál nevyužitý a po skončení kariéry   Vyjednala a zjednodušila nabídku prodeje jeho mrazených dávek téměř pro všechny státy, navíc za zajímavých cenových podmínek - 1000 €  za živě narozené hříbě.

www.thestallioncompany.com

FLEXIBLE (Cruising x Safari xx) je zajímavý hřebec nejen co do výkonnosti, ale i původu.

Se svým jediným jezdcem Frichem Fellersem má nadprůměrnou skokovou kariéru -

Bronzová týmová medaile na OH Londýn 2012 (vítěz první i druhé kvalifikace),

vítěz několika významných Grand Prix, vítěz Rolex FEI World Cup Champion, Kůň roku 2012.

http://www.brandycreekfarm.com/flexible/

Ve sportu prokázal nejen charakter, ale i tvrdost, když ještě ve svých 21letech vyhrál na rozloučenou soutěž GP.

Jeho matka sama prokázala výkonnost na úrovni 160cm a je krevně kombinací plnokrevníka a  chladnokrevníka. O předávání skokových genů přesvědčila nejen svým synem Flexible, ale i jeho pravou sestrou Flesing, která rovněž dosáhla úrovně 160cm nebo hřebcem Samgemjee (160).

Cruising rovněž sportoval (160) a dal výkonné potomstvo ve skokovém sportu, ale i v military First Mate nebo Mr. Medicott a další na úrovni CCI4*.

Jediným drobným minusem miláčka Velké Británie a Irska je jeho KVH 162cm. Jak doporučuje společnost The stallion company, lze vyvážit vhodnou klisnou, které navíc přidá jemnost i temperament.

Hřebec sám neměl velkou příležitost v chovu, ale dal např. Cushions - 4. v GP Balmoral CSI2* (O+O) 145cm, výkonnost 160, Cruicerath Infinity (145) nebo klisnu Hyberna (150). Důvěru však dostal i od Hřebčína Zangersheide, který má letos oficiálně narozená zaregistrovaná hříbata.

Video: Flexible umí diváky udržovat i v napětí :-) - vítěz Sacramento International Grand Prix:

https://www.youtube.com/watch?v=HJ3h00_Dos8

3letý hřebec po Flexible FUTURE Z, jeho první syn licentovaný 2020 pro PK Zangersheide -

https://www.youtube.com/watch?v=wlZ_sjIRuWs&fbclid=IwAR0n6jOfybqbmIz56J9wlqubW34Zs7BRuMLeJT0cqWSa9n2NQyNJ097ReDM

« zpět