Ve dnech 16.-28.11.2022 probíhala online aukce z portálu HorseDeals.

Zahrnovala zmrazené dávky špičkových hřebců, i některých omezené dostupných jako např. Casall, dále 30 exkluzivních embryí a 3 chovné klisny.. Po výkonnostních genech byla velká poptávka.

Z hřebců byli nabízeni převážně skokoví po 1 dávce – Contendro I, Emerald, Elvis ter Putte, Caretino, Cornet obolensky, Urikas vd Kattevennen, Catoki, Chacco Blue II, Diarado, Epleaser, Casago, Lord Z, Balou du Rouet, Vigo dÁrsouilles, Calvaro,  Marius Claudius, Orlando vd Heffinck, Urano de Cartigny, Denzel van het Meulenhof, Cellestial, Adelfos, Canturano, Guidam, Ugano Sitte, Vingino, Berlin, El Torreo de Muze, Namelus R, Echo van´t Spieveld, Baloubet du Rouet, Bamako de Muze, Untouchable, Lord Pezi, Nixon van´t Meulenhof,  Nabab de Reve, Kannan, Comme il Faut, 

z drezurních – Ampére, Vivaldi, Total us, Gribaldi, Sir Donnerhall, Furstenball, 

Klisna QASALLA  DW (Diamant de Semilly x Cormint), jejíž matka je sestrou Casalla, sbřezí po Conthargos s očekávaným phřebením 8.2.2023 se prodala cca za 15.000 EUR, další dvě klisny - Faletta SHR  *2010 (Quaprice Bois Margot x Capitol I) a Hera van de Dreef (Lord Z x Lys de Darmen) kolem 5.000EUR.

O embryo Darry Lou x Charade de la Roque (Coltaire Z x Nabab de Reve) byl velký zájem. Charade je dcerou Valona de Muze a vnučkou legendárního Querlyho China. Je také nevlastní sestrou Centa de Muze a Toupie de la Roque. Embryo bylo prodáno za 16 000 EUR.

Embryo Diamant de Semilly x Carthana di Magico Z také zaujalo a bylo také vydraženo za 16 000 €. Carthana je plnou sestrou Carthiny Z, která je matkou Emerald van't Ruytershof, Diamanthiny van't Ruytershof a Nixona van't Meulenhof! V této přehradní linii vidíme spoustu skokanů Grand Prix.

Kupující z Itálie zajistil embryo Chacco Blue x Lageena Hero za 13 000 EUR. Lageena Hero je dcerou Echo van't Spievelda a je plnohodnotnou sestrou Mystic van't Hoogeinde, která se stala mistryní světa v 6letých v Lanakenu.

Většinu sbírky tvořila brčka, několik jich zůstalo v Nizozemsku a sousedních zemích, ale našli se i kupci ze Španělska a Spojeného království.

.

.

.

.

Další podmínky:

Březí klisny s embryii jsou ihned k odběru, jejich cena není započítána ke kupní ceně.  Bude vystavena samostatná faktura ve výši 3 500 EUR bez. 9% DPH za klisnu příjemkyni. Pokud bude  klisna vrácena, obdrží  vracející náhradu ve výši 2 500 EUR. Na březost budou klisny vyšetřeny do 30 dnů po aukci. 

Na ID nejsou žádné podmínky, jsou zdarma k dispozici i pro ICSI.

Odkaz na posudek chovné klisny:

file:///C:/Users/ivana/Downloads/Faletta-SHR.pdf

« zpět