Drezurním mistrem světa 2022 v Herningu se stal hřebec Glamourdale s Charlotte Fry, za úlohu GP freestyle byl odměněn známkou 90,65% - https://www.youtube.com/watch?v=sZ_ARNMBel4

Jeho sportovní konto má titul Šampion korungu KWPN, umístil se na druhém místě ve svém Stallion Performance Test s několikanásobným skóre vyšším než 8,5 a skončil v Top 10 ve finále PAVO Cupu a mistrovství světa WBFSH. V roce 2018 Glamourdale suverénně vyhrál FEI Mistrovství světa mladých koní, kde získal skóre 9,8 za klus a 10 za cval a následující rok vyhrál Small Tour v Cáchách. V roce 2021 Glamourdale debutoval na Mezinárodní Grand Prix a získal skóre až 83 % a skončil 5. v Grand Prix a 2. ve speciálu na CDI4* v Aachenu.

Glamourdaleův otec, rhein Lord Leatherdale /IM II/ (Lord Loxley x Ferragamo) - http://www.plemenici.cz/cz/plemenni-hrebci-v-zahranici-a-o?pg=67, byl ezervním Šampionem výkonnostního testu hřebců a je úspěšným závodníkem, ale také otcem olympijského medailisty Everdalea. Jeho matka je nevlastní sestrou schváleného hřebce Numberto a je výjimečným producentem včetně dvou elitních dcer. V žebříčku WBFSH se pohybuje v nejlepší dvacítce drezurních plemeníků.

Mateřský otec hřebce Glamourdale je Negro, osvědčená volba pro produkci koní Grand Prix, včetně zlatého olympijského medailisty, vítěze Světového poháru a zlatého medailisty Světových jezdeckých her, valacha Valegro.

Glamourdale a jeho potomci byli dobře přijati chovateli a jezdci. Potomci Glamourdale byli vybráni na Mistrovství světa v chovu mladých koní, Národní mistrovství USA pro mladé koně a finále PAVO Cupu. Na výstavách plemen nejmladší potomci Glamourdale trvale získávají přední umístění v sérii USDF Breeders Championship.

Glamourdale nabízí v chovu velikost, sílu a fantastický rozsah pohybu,  navíc krásný exteriér, vlastnosti, které chovatelé hledají.